Kurumsal

TARİHÇE


Ladik Akdağ Doğal Kaynak Suyu, Samsun'un Ladik ilçesinin Akdağ eteklerinde bulunan Soğanlı Köyü Yaylasında rakım 1340 metrede yeryüzü ile buluşmuştur.Kaynağın çevresinde suyu kirletici, hijyenik ortamı bozucu herhangi bir yerleşim yeri veya sanayi bölgesi ya da kirletici herhangi bir unsur bulunmamaktadır.Günümüzde su içme ihtiyacımızı; pet şişeler ve halk tabiri ile damacana ile gidermekteyiz. Şehir şebeke sularına olan güven çelişkisi ve sudan almak istediğimiz damak tadı bu tercihlerimizi oluşturmaktadır. Sağlık ve damak tadımız için para verip su alıyoruz. Asla her su; içindeki mineral, diğer maddeler ve içim hoşluğu açısından aynı değildir. Ladik Akdağ Doğal Kaynak Suyu Sağlık Bakanlığı analiz sonuçlarına göre hem Bakanlığın hemde Dünya Sağlık Örgütünün kıstaslarına uygundur.


KALİTE POLİTİKASI


Gıda Güvenliği Kalite Politikamız
Sektörümüzde kalite ile özdeşleşmiş bir firma olmak hedefi doğrultusunda;
Her zaman Güvenilir bir firma olmak
İnsan sağlığına verdiğimiz önemle ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ilkeleri çerçevesinde sağlıklı, hijyenik ve kaliteli su üretmek.
Tüketici Beklentilerini tam ve zamanında karşılayıp sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.
Takım anlayışı ile çalışmak, çalışanların memnuniyetini kalıcı kılmak ve personeli gıda güvenliği ve kalite sistemi konularında eğitmek.
Hizmeti sürekli iyileştirme prensipleri çerçevesinde ve zamanında sunarak yenilikçi bir firma olmak.
Üretimde kullanılan girdilerin kabulünden başlayıp üretim, ambalajlama, depolama ve sevkiyat aşamasına kadar takip edilen tüm aşamaların öngörülen kalite standartlarına uygunluğunu sağlamak.
Mevcut durumumuzun korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.
Temel İlkemizdir

 

VİZYON

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yeteneklerini sürekli geliştiren sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye ‘nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

 

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek talep ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak , güçlü bir iletişimle bayi ve nihai tüketicimizle aramızda bir bağ oluşturmak, müşteri sadakatini sağlamak, yurtiçi bayii zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider marka olmak, rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak.